Sorting by

×

KUUS KODULEHED

Aitame siis, kui Teil on vaja internetis nähtavaks saada. Küsi pakkumist: info(ät)kuus.eu

RSS FEED

ÜKS ALLIKAS MITU ALLIKAT

ÜKS ALLIKAS

Loading...

MITU ALLIKAT

03-02-2023 - Geenius - Tõnu Mertsina: intressimäärade tõus lähiajal jätkub, 6 kuu euribor võib tõusta 4 protsendi lähedale

Swedbanki peaökonomist Tõnu Mertsina prognoosib, et inflatsioon ja intressimäärade tõus peaks küll pidurduma, kuid selleks peab mõnda aega ootama.

Loe "Tõnu Mertsina: intressimäärade tõus lähiajal jätkub, 6 kuu euribor võib tõusta 4 protsendi lähedale" täispikka artiklit portaalist Rahageenius.

03-02-2023 - Geenius - Kurikuulsa Hubert Hirve väimehe Brasiilia laenuäri allakäik: võlad investorite ja riigi ees

Varem Rene Kuuskmannina tuntud Rene Hirv on koos kompanjonidega Brasiilias pannud püsti suuremahulise kiirlaenuäri, mis hoolimata suurtest lubadustest ja väidetavalt kaasatud miljonitest paistab olevat väga viletsas seisus. Hubert Hirve väimehe kõrval on ettevõttega seotud veel Change’i asutaja Kristjan Kangro, Geeniuses juba kajastust leidnud Income’i juht Kimmo Rytkönen ja rida teisi kirevaid figuure.

Loe "Kurikuulsa Hubert Hirve väimehe Brasiilia laenuäri allakäik: võlad investorite ja riigi ees" täispikka artiklit portaalist DigiPRO.

03-02-2023 - Geenius - Gaasikasutus pöörab taas tõusule – Eesti Gaas on sõlminud kokkulepped kümne LNG-laeva vastuvõtuks

Eesti Gaas on sõlminud LNG-terminalidega kokkulepped selle aasta sügiseni kokku kümne gaasilaeva toomiseks – kolm tarnet talvel Leedu Klaipeda sadamasse ning seitse kevadsuvel Soome Inkoo sadamasse.

Loe "Gaasikasutus pöörab taas tõusule – Eesti Gaas on sõlminud kokkulepped kümne LNG-laeva vastuvõtuks" täispikka artiklit portaalist Rohegeenius.

03-02-2023 - Geenius - Tulesurmad luubi all: mõne aastaga peame jõudma Põhjamaade tasemele, aga mis valemiga?

Kuidas jõuda Põhjamaade tasemele, kus tulesurmasid on 4,6 korda vähem kui meil Eestis? Päästeameti strateegia järgi peaksime selle saavutama juba aastaks 2025, aga kuidas see võimalik on? 

Loe "Tulesurmad luubi all: mõne aastaga peame jõudma Põhjamaade tasemele, aga mis valemiga?" täispikka artiklit portaalist Kodugeenius.

03-02-2023 - Geenius - 7 nõuannet, kuidas kolimispäev enda jaoks murevabaks muuta

Naabruskondade ja kodude loojana on Bonaval nii valmismisjärgus olevaid kui ka sissekolimiseks valmis kodusid, mille seas võib just sinu unistuste kodu olla. Kui oled endale meelepärase elukoha leidnud, ootab enne elama asumist ees toimekas kolimispäev. Selleks, et rõõmutunne äsja kätte saadud koduvõtmete üle ei asenduks kolimisstressiga, jagame allolevalt 7 asjakohast nippi, mis kogu protsessi sinu […]

Loe "7 nõuannet, kuidas kolimispäev enda jaoks murevabaks muuta" täispikka artiklit portaalist Kodugeenius.

03-02-2023 - https://www.ituudised.ee/ - Venemaa küberrünnakud jätkuvad, jaanuaris võeti sihikule Eesti finants- ja kindlustussektor
Kümmekond päeva tagasi võtsid ilmselt Venemaa huvides tegutsevad küberründajad sihikule Eesti finants- ja kindlustussektori.
03-02-2023 - Geenius - Tele2 saab peagi uue juhi, praegune tegevjuht Chris Robbins lahkub ametist

Pärast ligi viieaastast perioodi Tele2s on ettevõtte praegune tegevjuht Chris Robbins otsustanud lahkuda. Tele2 otsib lähikuudel Eesti ettevõttele uut tegevjuhti, Robbins jätkab oma praeguses rollis teise kvartalini.

Loe "Tele2 saab peagi uue juhi, praegune tegevjuht Chris Robbins lahkub ametist" täispikka artiklit portaalist DigiPRO.

03-02-2023 - Geenius - Kuula: 03.02 Investoritund: Bigbanki 8% võlakirjad – märkida või mitte?

Kuni 10. veebruarini saab märkida Bigbanki võlakirja, mis pakuvad kvartaalsete väljamaksetega 8-protsendilist aastatootlust. Millised on võlakirjadega seotud suurimad võimalused, aga ka ohud, räägime tänases saates Bigbank Groupi juhi Martin Läntsiga.

Loe "<span class="rikas_geenius">Kuula: </span>03.02 Investoritund: Bigbanki 8% võlakirjad – märkida või mitte?" täispikka artiklit portaalist Rikas Geenius.

03-02-2023 - Geenius - 6 miljoni euro vaidlus: Eesti üks suurimaid maksuvõlglasi saavutas kohtus vahevõidu

Maksuameti aastaid kestnud vaidlus väidetavalt miljonitega skeemitanud kütusemüüjaga jõudis ringiga tagasi algusesse.

Loe "6 miljoni euro vaidlus: Eesti üks suurimaid maksuvõlglasi saavutas kohtus vahevõidu" täispikka artiklit portaalist Ärigeenius.

03-02-2023 - Photopointi ajaveeb - Valitud profiklassi M.Zuiko teleobjektiivi ostul saad kaasa 449€ väärt kingituse

Profiklassi M.Zuiko Digital ED 40-150mm f/2.8 Pro või M.Zuiko Digital ED 300mm f/4.0 IS PRO telesuum-objektiivi ostul saad muuhulgas kingituseks Olympus MC-20 telekonverteri (väärtus 449€). 

The post Valitud profiklassi M.Zuiko teleobjektiivi ostul saad kaasa 449€ väärt kingituse appeared first on Photopointi ajaveeb.

03-02-2023 - Geenius - Pilt selgeks: kumb on täna õigem lahendus, kas seinale või põrandale paigaldatav WC-pott?

Kui vannitubade disainimisse ilmusid seinale kinnitatavad tualetipotid, olid need esialgu vaid rikkama rahva lõbu, sest maksid palju rohkem kui klassikalised lahendused. Tänaseks päevaks on hinnavahe olematuks muutunud ja see on tekitanud küsimuse, mida siis nüüd eelistada: kumb on vastupidavam ja kindlam lahendus?

Loe "Pilt selgeks: kumb on täna õigem lahendus, kas seinale või põrandale paigaldatav WC-pott?" täispikka artiklit portaalist Kodugeenius.

03-02-2023 - Geenius - Miks näidatakse elektriautode võimsust registris väiksemana, kui see tegelikult on?

Elektriautosid müüakse sageli väga rajude võimsusnäitajatega. Tesla Model S Plaidil on näiteks juba üle 1000 hobujõu ja ka Porsche Taycani võimsaim versioon kiitleb 761 hobujõuga. Viimasel on aga transpordiameti andmetel 142 kW ehk 193 hobujõudu. Mis värk on?

Loe "Miks näidatakse elektriautode võimsust registris väiksemana, kui see tegelikult on?" täispikka artiklit portaalist Autogeenius.

03-02-2023 - Geenius - Galaxy Book3 Ultra on Samsungi seni võimsaim sülearvuti

Nagu lekete põhjal võis ennustada, avalikustas Samsung 1. veebruaril toimunud pressiüritusel koos S23 seeria telefonidega ka Galaxy Book3 sülearvutid. Seekord lisandus arvutite seeriasse täiesti uus Ultra versioon.

Loe "Galaxy Book3 Ultra on Samsungi seni võimsaim sülearvuti" täispikka artiklit portaalist Digigeenius.

03-02-2023 - Geenius - Apple’i kasum jäi esimest korda pea seitsme aasta jooksul alla analüütikute ootuste

Apple’i neljapäeval avaldatud neljanda kvartali tulemused jäid alla investorite ja analüütikute prognooside, saates aktsia turujärgses kauplemises langusesse. Tegemist on esimese kvartaliga pea seitsme aasta jooksul, kui Apple’i tulud jäid alla analüütikute ootuste.

Loe "Apple’i kasum jäi esimest korda pea seitsme aasta jooksul alla analüütikute ootuste" täispikka artiklit portaalist Rikas Geenius.

03-02-2023 - Geenius - Kuue kuu euribor kerkis üle kolme protsendi piiri

Kuue kuu euribori määr, millega on seotud ka paljud Eesti kodulaenud, tõusis veebruari alguses üle pika aja taas üle kolme protsendi.

Loe "Kuue kuu euribor kerkis üle kolme protsendi piiri" täispikka artiklit portaalist Rahageenius.