Sorting by

×

KUUS KODULEHED

Aitame siis, kui Teil on vaja internetis nähtavaks saada. Küsi pakkumist: info(ät)kuus.eu

RSS FEED

ÜKS ALLIKAS MITU ALLIKAT

ÜKS ALLIKAS

Loading...

MITU ALLIKAT

07-12-2022 - Geenius - Sisu kodulehele – millest kirjutada, kui pea on täiesti tühi?

Kodulehele toovad külalise tagasi head ja kasulikud postitused, mis uuenevad pidevalt ja mille sisu on vajalik. Kuid mida postitada? Ka geniaalsemal turundajal võib vahest pea tühi olla. Siis aitab varem kokku kogutud teemade nimekiri või soovitused, miline on hea sisu, mis paljusid huvitab.

Loe "Sisu kodulehele – millest kirjutada, kui pea on täiesti tühi?" täispikka artiklit portaalist Ärigeenius.

07-12-2022 - Geenius - Ülevaade: mugavalt Tallinnaga ühendatud asukohaga korterid Harjumaal, mis maksavad kuni 50 000

Kinnisvarahinnad Tallinnas on kerkinud nii kõrgele, et inimesed proovivad leida võimalusi kodu soetamiseks linnalähedastesse asulatesse, kust oleks hea transpordiühendus pealinnaga. Otsisime välja mõned sellised pakkumised.

Loe "Ülevaade: mugavalt Tallinnaga ühendatud asukohaga korterid Harjumaal, mis maksavad kuni 50 000" täispikka artiklit portaalist Kodugeenius.

07-12-2022 - Geenius - Riigikogu tõstis perehüvitisi, mis hakkavad kehtima uuest aastast

Äsja vastu võetud seaduse kohaselt kasvab esimese ja teise lapse toetus alates 1. jaanuarist 80 euroni kuus, lasterikka pere toetus suureneb kolme kuni kuue lapse puhul 650 ning seitsme ja enama lapse puhul 850 euroni kuus.

Loe "Riigikogu tõstis perehüvitisi, mis hakkavad kehtima uuest aastast" täispikka artiklit portaalist Rahageenius.

07-12-2022 - Geenius - Reitani Eesti äride personalijuht: suurem palk väärtusi ei asenda

Samal ajal kui tööstus- ja tehnoloogiaettevõtted teatavad uutest koondamistest, valitseb hulgi- ja jaekaubanduses töötajate leidmisel endiselt armutu konkurents. Vabade ametikohtade määr on kõrge, mis lihtsalt öeldes tähendab, et uusi töötajaid napib ning sageli jäävad kassad just seetõttu tühjaks või halvemal juhul poeuksed sootuks suletuks, kirjutab Reitan Convenience Estonia personalijuht Age Pettai.

Loe "Reitani Eesti äride personalijuht: suurem palk väärtusi ei asenda" täispikka artiklit portaalist Rahageenius.

07-12-2022 - Geenius - Aastatetagune otsus maksab kätte: parkla maha müünud bussijaam kurdab, et bussidel pole kuskil seista

Tallinna bussijaama omanik tahab, et linn ja riik aitaksid lahendada busside parklaga tekkinud probleemi, mille põhjustajaks on tegelikult ettevõte ise.

Loe "Aastatetagune otsus maksab kätte: parkla maha müünud bussijaam kurdab, et bussidel pole kuskil seista" täispikka artiklit portaalist Ärigeenius.

07-12-2022 - Photopointi ajaveeb - Kraba valitud Roccati arvutitarvikud enda lauale talvise soodushinnaga

Juhul, kui Sul veel ühtegi Roccati nime kandvat "vidinat" laua peal ei ole, siis hetkel on valitud hiired, hiirematt ja klaviatuurid müügil kevadise soodushinnaga.

The post Kraba valitud Roccati arvutitarvikud enda lauale talvise soodushinnaga appeared first on Photopointi ajaveeb.

07-12-2022 - Geenius - Eesti Energia saatis eksituse teel klientidele valearveid

Eesti Energia saatis ligi 100 arvet, millel sisalduva info tõttu oli maksmiseks tasuv summa vale.

Loe "Eesti Energia saatis eksituse teel klientidele valearveid" täispikka artiklit portaalist Rahageenius.

07-12-2022 - Geenius - Krüptoidu juht vastab süüdistustele: meilt pole kasutajate andmed lekkinud

Kodumaist krüptoidu 3commas tabasid novembris süüdistused, nagu oleks neilt lekkinud kasutajate ligipääsuõigused ning viimaste krüptorahakotte seeläbi miljonite võrra tühjendatud. Firma juhatuse liikme Andres Susi sõnul on jutt lekkest aga jama.

Loe "Krüptoidu juht vastab süüdistustele: meilt pole kasutajate andmed lekkinud" täispikka artiklit portaalist DigiPRO.

07-12-2022 - Geenius - Analüüsimaja nimetab kaks kodubörsi ettevõtet, kellelt ootab lähiajal muljetavaldavaid tulemusi

Swedbanki analüütikute hinnangul lõikab tõusvast intressikeskkonnast kasu eelkõige panganuds ning nii oodatakse ka kodubörsi pankadelt muljetavaldavaid tulemusi.

Loe "Analüüsimaja nimetab kaks kodubörsi ettevõtet, kellelt ootab lähiajal muljetavaldavaid tulemusi" täispikka artiklit portaalist Rikas Geenius.

07-12-2022 - Geenius - Tehnikaülikooli kaheksa professuuri said rahvusvaheliselt komisjonilt kõrge hinnangu. Mida see Eesti jaoks tähendab?

Eesti ainsa tehnikaülikooli kaheksa riiklikku tehnikaprofessuuri said rahvusvaheliselt komisjonilt kõrge hinnangu, mis seab ühtlasi vastutusrikka kohustuse – teenida kogu Eesti ühiskonda.

Loe "Tehnikaülikooli kaheksa professuuri said rahvusvaheliselt komisjonilt kõrge hinnangu. Mida see Eesti jaoks tähendab?" täispikka artiklit portaalist Digigeenius.

07-12-2022 - Photopointi ajaveeb - Talvehinnaga Canon EOS 5D Mark IV ostul kaasa 489€ väärt kingitus

Juba 2016. aastal ilmavalgust näinud, aga siiani paljude profifotograafide üks kõige lemmikumaid täiskaadersensoriga peegelkaameraid Canon EOS 5D Mark IV on müügil talvehinnaga ning muuhulgas saad kingituseks Manfrotto MKBFRC4GTXP-BH Befree GT XPRO statiivikomplekti (väärtus 489€)!

The post Talvehinnaga Canon EOS 5D Mark IV ostul kaasa 489€ väärt kingitus appeared first on Photopointi ajaveeb.

07-12-2022 - novaator | ERR - Teaduste akadeemia sai juurde kolm uut akadeemikut
Eesti teaduste akadeemia üldkogu istungil valiti füüsika vallas akadeemikuks Toomas Rõõm, arvuti- ja tehnikateaduste alal Dan Bogdanov ning sotsioloogia valdkonnas Ellu Saar.
07-12-2022 - novaator | ERR - Teaduste akadeemia sai juurde kolm uut akadeemikut
Eesti teaduste akadeemia üldkogu istungil valiti füüsika vallas akadeemikuks Toomas Rõõm, arvuti- ja tehnikateaduste alal Dan Bogdanov ning sotsioloogia valdkonnas Ellu Saar.
07-12-2022 - novaator | ERR - Lugeja küsib: kuidas libedal ajal püsti jääda?
Tali ei jäänud taeva ka sel aastal ning tänavad on muutunud ootamatult libedaks. Novaatori lugejat huvitas, kuidas tuisumöllus libedaga püsti püsida.
07-12-2022 - novaator | ERR - Lugeja küsib: kuidas libedal ajal püsti jääda?
Tali ei jäänud taeva ka sel aastal ning tänavad on muutunud ootamatult libedaks. Novaatori lugejat huvitas, kuidas tuisumöllus libedaga püsti püsida.